NDESHJE FIKS 100% SIGURT

Ndeshje të fiksuara 100% të sigurta

Ndeshje të fiksuara 100% të sigurta

Shanset e mëdha të disponueshme për 21.05.2022 të shtunën
Kemi dy ndeshje fikse pjesë e pjesës/kohës së plotë me koeficientë për ndeshje rreth orës 25.00 dhe koeficienti total në të dyja ndeshjet së bashku është gjithmonë rreth 500.00; Nëse dëshironi, mund të blini vetëm një ndeshje nga këto dy ndeshjet e fiksuara ose nëse dëshironi, mund t'i blini të dyja ndeshjet për Shanset e Mëdha!

Ndeshje të fiksuara 100% të sigurta

Mbështetje WhatsApp 24/7
+ 31 6 86460957

Opsionet më të mira për dërgimin e parave nëse dëshironi të blini tona ndeshjet e fiksuara janë kriptomonedha (mund të përdorni të gjitha kriptovalutat, si Bitcoin, Ethereum, USDT Tether dhe të gjitha të tjerat), Perfect Money, Skrill, Neteller, Ria Money, MoneyGram dhe Western Union. Metoda të tjera për dërgimin e parave nuk janë të disponueshme.


Kliko këtu për të parë të gjitha ndeshjet e fiksuara HT/FT të shitura
Këtu më poshtë mund të shihni ndeshjet tona të fundit fikse HT/FT

14.05.2022 – e shtunë

Liga: BOLIVIA Division Profesional – Apertura
Ndeshja: Oriente Petrolero – Santa Cruz
Këshillë: 1/2 (Pjesa e parë/Koha e plotë)
Shanset: 34.00 Rezultati: 1:0/1:2 fitoi

Liga: TURQIA 1. Lig
Ndeshja: Altinordu – Balikesirspor
Këshillë: 2/1 (Pjesa e parë/Koha e plotë)
Shanset: 23.00 Rezultati: 0:1/2:1 fitoi

FITUA FITUA FITUA
Këtu më poshtë janë disa prova

Këtu mund të shihni vetëm prova të pamjeve të ekranit, por nëse doni të shihni prova video, duhet të hapni kanalin tonë në YouTube. Këtu në faqen tonë të internetit për arsye sigurie, ne nuk mund të publikojmë provat tona video.
Nëse dëshironi të na vizitoni Kanali në YouTube KLIKONI KËTU

Bastet e sakta fikse përputhen me shanse të mëdha

Baste fikse të dyfishta HT FT Legit

Kliko këtu për të parë të gjitha provat për Baste fikse HT/FT

Përditësuar: 15 maj 2022 - 1:10 pasdite

KËSHILLA FALAS PARASHIKIMET

Këshilla Falas Parashikimet

Këshilla Falas Parashikimet

Në faqen tonë të internetit GetFixedMatch.com ne publikojmë çdo ditë Ndeshje falas për baste futbolli. Është shumë e rëndësishme të dini se kjo Ndeshje Falas janë Parashikime dhe këto nuk janë Ndeshje të fiksuara për fitore të sigurt.

Ndeshje Falas janë ndeshje nga ato që parashikohen këshilltarët e futbollit, këto janë ndeshje të analizuara. Ndeshje të fiksuara janë ndeshje ku gjithçka është rënë dakord dhe fitimi është i garantuar.

Ju duhet të vendosni, nëse dëshironi Ndeshje Falas atëherë fitimi nuk do të jetë i garantuar. Nëse dëshironi Ndeshje të fiksuara atëherë ju duhet të na kontaktoni ose mundeni Kliko këtu për të parë ofertën tonë të radhës kur të kemi Ndeshje të fiksuara dhe ju mund të blini.

Paul-Fiks-Ndeshje Ndeshje Fikse-Sigurisht-Fitore James-Fiks-NdeshjetThomas-Fiks-Ndeshje Salah-1x2-Fiks-Ndeshje Stiven-këshilla-1x2Këshillat më të mira të futbollit-1x2 Fiks-Shanset-Sot-1x2 ndeshje të montuara-të fiksuara rregulloj-ht-ft-ndeshjet-futboll Amerikë-Fiks-Ndeshje-Futbolli Real-Fixed-Odds-Bets-1x2
Fiks-Baste-Sot këshilla të sigurta-1x2-futboll Këshilla-Sigurisht-Fituese-Bileta-1x2-Sotshanse të mëdha-fikse-baste-ndeshjet-fundjavë rezultat-korrekt-ndeshje-baste-fikse Malmo-Fiks-NdeshjeNdeshjet e FUQISHME-Fikse Peaky-Baste-Fiks-Ndeshje UK-Soccer-pro-bet-Fixed-Matches
Blej-Këshilla-1x2-Baste Fiks-Ndeshje-HT-FT-Basti i vetëm Football-HT-FT-Fixed-Bet-100%-sigurishtBotë-Fiks-Ndeshje-1x2 Futboll-Fiks-Ndeshje-Fundjavë-Bast Bast Sure-Match-Fixed-100%Bast-Shanset-1x2-Fiks-Ndeshjet-futboll Dubai-Ndeshje-Fiks-1x2 Fiks-Ndeshje-Futboll-Pa

Përditësuar: 30 Prill 2022 - 6:30

Baste për ndeshje të sigurta në futboll

Baste për ndeshje të sigurta në futboll

Baste për ndeshje të sigurta në futboll

16.05.2022 – e hënë

Liga: Eliteseria e NORVEGJISË
Ndeshja: Viking – Jerv
Këshillë: Mbi 2.5 gola
Shanset: 1.50 Rezultati: ?:?

15.05.2022 – e diel

Liga: Eredivisie e Holandës
Ndeshja: AZ Alkmaar – Waalwijk
Këshillë: Mbi 2.5 gola
Shanset: 1.50 Rezultati: 1:3 Fituar

14.05.2022 – e shtunë

Liga: NORVEGJIA Divizioni 2 – Grupi 1
Ndeshja: Notodden – Arendal
Këshillë: Mbi 2.5 gola
Shanset: 1.50 Rezultati: 2:0 Humbur

13.05.2022 – e premte

Liga: AUSTRIA 2. Liga
Ndeshja: St. Polten – Wacker Innsbruck
Këshillë: Mbi 2.5 gola
Shanset: 1.50 Rezultati: 3:1 Fituar

12.05.2022 – e enjte

Liga: ISLANDA Besta-deild karla
Ndeshja: Vikingur Reykjavik – Fram
Këshillë: Mbi 2.5 gola
Shanset: 1.50 Rezultati: 4:1 Fituar

11.05.2022 – e mërkurë

Liga: ISLANDA Besta-deild karla
Ndeshja: Valur – Akranes
Këshillë: Mbi 2.5 gola
Shanset: 1.50 Rezultati: 4:0 Fituar

Baste për ndeshje të sigurta në futboll
+ 31 6 86460957

Ndeshje të fiksuara në futboll, Ndeshje fikse falas, Këshilla për ndeshjet më të mira 1×2;

KËSHILLA FALAS 1X2

Këshilla Falas 1×2 Futboll

Këshilla Falas Ndeshjet e basteve 1×2

Të gjitha lidhjet nga faqet e tjera të internetit në faqen tonë të internetit nuk kanë asnjë lidhje me ne. Është thjesht një reklamë. Nëse dëshironi Blini ndeshje të fiksuara 100% me siguri pastaj faqen tonë të internetit GetFixedMatch.com është vendi i duhur për ju.

Fiks-Ndeshjet-Bileta-1x2-Këshilla Bastet fituese të fiksuara 1x2 futboll
Football-Hot-Këshilla-1x2-bast Fix365 Bastet-Ndeshjet
Bast-Ekspert-Këshilla-Futboll-1x2 max-bast-ndeshje fikse Baste-Europe-Fiks-Ndeshje-1x2
ndeshje e vërtetë-fikse-1x2 Ndeshje e sigurt-Fiks-Basti i vetëm Ndeshjet e Sigurta-Fikse-Futboll
HT FT fiksoi ndeshjet 100% të sigurta Futboll-Këshillë365-Ndeshje të fiksuara Ronaldo-Fiks-Ndeshje-1x2
Ndeshje e vetme-fikse-HT-FT Bileta-1x2-Këshilla-Sot Sot-Ndeshjet-Fikse-1x2
Pjesa e parë-Kohë e plotë-Ndeshje-Fikse-Bast Kalcio Sigurisht-Këshillë24 sot-fikse-shansNdeshjet më të fiksuara-Xyz Fiks-Baste-HT-FT-Ndeshje Fiks-Shanset-1x2-Sot Pro-Bet-1x2 Ukraina-Fiks-Ndeshjet-Këshilla-1x2 Futboll-HT-FT-Baste-Ndeshje-1x2

Përditësuar: 16 maj 2022 - 12:41 pasdite